KALENDÁŘ     ·       +420 571 116 811

Zájezd do RAKOUSKA

1. 12. 2016 Rakousko

Zájezd do RAKOUSKA

Pohled našeho studenta smiley:

První den jsme se účastnili exkurze ve firmě Pöttinger v Grieskirchenu zabývající se výrobou zemědělských strojů pro sklizeň píce a zpracování půdy.

Dozvěděli jsme se zajímavosti o historii firmy Pöttinger, od založení a vývoje první řezačky krmiv roce 1871 přes výstavbu další haly v Grieskirchenu a rozšíření továrny ve Vodňanech v České republice v roce 2008 až po tradiční a pokrokový vývoj do dnešní doby. Konkrétně byla představena technika již ve výrobě a prodeji ( diskové a bubnové žací stroje, obraceče a shrnovače píce, sběrací vozy, lisy, pluhy, podmítače a kypřiče, secí stroje) a také jejich spokojení uživatelé.

Prošli jsme celou výrobou firmy od montáže po skladování a export. Prohlídka byla ukončena obědem v závodní jídelně.

 

Druhý den nás čekala zemědělká výstava Agraria 2016 ve Welsu.

Byla zde vystavena zemědělská,komunální a lesní technika a také výstava hospodářských zvířat.

K vidění byly stroje známých značek John Deere, Claas, Fendt, Deutz Fahr, JCB, New Holland, Case, Krone, Pottinger, Massey Ferguson, Joskin, McCormick, Same, Valtra, Manitou a nechyběl ani český Zetor který představoval svou novinku Zetor 160 CRYSTAL.

Zároveň probíhala i výstava hospodářských zvířat jako kozy, prasata, ovce, skot a také technika pro chov hospodářských zvířat jako jsou dojící roboty, ustájení zvířat, napáječky, krmné žlaby apod...

GALERIE

VIDEO

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY