KALENDÁŘ     ·       +420 571 654 390-1

Školní výlet 2.B a 2.C 2017

10. 6. 2017 Opava, Hradec nad Moravicí

Školní výlet 2.B a 2.C 2017

Ve dnech 7. - 9. 6. 2017 proběhl školní výlet tříd 2. B a 2. C.

 

Vyrazili jsme brzy ráno a už v 10:00 jsme byli na Patologii Slezské nemocnice v Opavě (tedy v Muzeu patologie), kde nám paní primářka podala velmi poučný výklad. Následovalo Muzeum ošetřovatelství také ve Slezské nemocnici Opava.

 

Dále jsme navštívili Masarykovu střední školu zemědělskou a Vyšší odbornou školu, Opava, která na nás udělala velký dojem.

 

Druhý den jsme si prohlédli překrásný zámek v Hradci nad Moravicí, někteří zahráli volejbal, odvážní a bohatí hráli paintball. Další variantou byla návštěva jatek v Melči, kde jsme se podívali i na zajímavý kostel se hřbitovem. Večery jsme trávili zpěvem při hře kytary, duchaplnou konverzací u táborového ohně a focením selfíček. :)

 

Jsme rádi, že se zase známe o něco blíže a těšíme se na další školní výlet.

Všechny nás příjemně překvapilo, že se dokážeme bavit i bez alkoholu. :)

 

Mgr. Štěpánka Novotná

Ing. Petr Černošek

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • Národní zemědělské muzeum v Ostravě

    Ve středu 22.2.2023 jsme v Národním zemědělském muzeu v Ostravě navštivili tři výstavy: Zemědělství 4.0 s depozitářem potravin, Agrolesnictví a Světy české animace. Viděli jsme nejmodernější zemědělské stroje řízené přes signál GPS až po první historické traktory a dokonce legendarní letoun Zlín Z-37 známý jako Čmelák, který si zahrál ve slavné české komedii Vesnčko má středisková.

  • Výsledky přijímaček nanečisto 2023

    Informace pro uchazeče o studium

  • Přijímačky nanečisto 2023

    Nabídka pro uchazeče o studium