KALENDÁŘ     ·       +420 571 654 390-1

Přírodovědný den

14. 10. 2016 UPOL

Přírodovědný den

V pátek 14.10.2016 měli tři studenti naší školy - Daniela Fiodorová a Robin Vaněk ze 3. A a Vladimír Vajgl ze 2. B možnost navštívit zajímavý program na Přírodovědecké fakultě Univerzity Palackého v Olomouci.

(V informačním zpravodaji naší fakultní školy  je článek a fotka našeho studenta.)

 

Naši studenti se připojili ke studentům gymnázií z východních Čech, kteří se zde ve čtvrtek a v pátek připravovali na letošní ročník biologické olympiády. Naši studenti se účastnili nejzajímavějších přednášek. Vyzkoušeli si práci s množením rostlin in vitro, poslechli si přednášku o vlivu světla na živočichy, mikroskopovali připravené preparáty částí rostlin a prohlédli si masožravé rostliny ve skleníku se zajímavým výkladem. Letem světem si prohlédli ještě herbářové položky, ale už jsme museli jet domů.

 

Těšíme se na další návštěvu!

GALERIE

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • Národní zemědělské muzeum v Ostravě

    Ve středu 22.2.2023 jsme v Národním zemědělském muzeu v Ostravě navštivili tři výstavy: Zemědělství 4.0 s depozitářem potravin, Agrolesnictví a Světy české animace. Viděli jsme nejmodernější zemědělské stroje řízené přes signál GPS až po první historické traktory a dokonce legendarní letoun Zlín Z-37 známý jako Čmelák, který si zahrál ve slavné české komedii Vesnčko má středisková.

  • Výsledky přijímaček nanečisto 2023

    Informace pro uchazeče o studium

  • Přijímačky nanečisto 2023

    Nabídka pro uchazeče o studium