KALENDÁŘ     ·       +420 571 654 390-1

Národní kolo jízdy zručnosti – 2. místo

7. 6. 2019

Národní kolo jízdy zručnosti – 2. místo

Polní den společností STROM Praha a.s. a k němu přidružené Národní kolo jízdy zručnosti s traktorem a vlekem pro žáky středních škol se letos konal dne 29. května 2019 v Městci Králové.

 

Naší školu reprezentovala Svatava Salamonová, žačka třídy 2.C, která na republikové jízdy zručnosti postoupila díky svému vítězství v kategorii dívek již na krajském kole konaném o dva týdny dříve v Tišnově u Brna.

 

Jízda zručnosti s traktorem a vlekem se skládá ze série náročných překážek umístěných za sebou a je nutné je bez chyby v co nejkratším čase projet traktorem s dvounápravovým vlekem. Překážkami jsou například slalom, zastavení na přesnost, přejezd předním kolem traktoru po šikmé desce, průjezd úvozem a mnoho dalších. Nutné je podoktnou, že mnozí by tuhle trať stěží projeli osobním automobilem.

 

Svatava se i přes silnou konkurenci dívek z celé České republiky a přes skutečnost, že tohle byl její první ročník soutěžení, umístila na úctyhodném 2. místě. Od prvního místa ji dělilo pouze několik vteřin.

 

Silně věříme a doufáme, že Svatava bude naši školu reprezentovat i v příštích ročnících. Gratulujeme!!!

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

KONTAKTUJTE NÁS